ROZWÓJ OSOBISTY A TWÓJ GŁOS.

Czasami byłam świadkiem rozmów typu „z niego już nic nie będzie”, „fałszuje”, „ma słaby głos”… lub też przychodzili do mnie uczniowie, którym ktoś powiedział, że nie powinni śpiewać, bo nic z tego nie będzie, gdy tymczasem po miesiącach pracy okazywało się inaczej. Dlatego daleka jestem od mówienia komukolwiek, że się nie nadaje zarówno na pierwszym przesłuchaniu, jak i w trakcie pracy.

Z chwilą gdy decydujesz się stawić czoło problemom, przekonujesz się, że możesz więcej, niż ci się zdawało”

Paulo Coelho, Zahir

Bardzo często dzieje się tak, że Twój talent jest tłumiony przez brak pewności siebie, niskie poczucie własnej wartości, a te z kolei biorą się z szeregu błędnych przekonań, które zapisaliśmy w naszej podświadomości, a które czerpaliśmy lub nadal czerpiemy z naszego najbliższego otoczenia. Rodzice, nauczyciele, znajomi, sąsiedzi. Boisz się wydobyć pełny piersiowy głos, bo może się okazać, że masz potężną moc w głosie, a przecież ktoś kiedyś powiedział Ci, że tak nie jest.

Z Fryderykiem Karzełkiem z Białym Domu, sierpień 2020r.

Rozwój osobisty jeszcze nie tak dawno kojarzył mi się wyłącznie z pracą w korporacji, a biznesowy język którym posługują się kołczowie nijak miał się do mojej artystycznej duszy i twórczej pracy. Aż do momentu gdy trafiłam w mediach społecznościowych na Fryderyka Karzełka, człowieka który w kozackich kolorowych koszulach kolejny rok budzi ludzi o 5:55 w klubie 555. Budzi do nowego dnia, a przede wszystkim do nowego życia zachęcając do wdrażania 13 nawyków. Poczułam zdyscyplinowanego, spokojnego człowieka z wrażliwą duszą, który wie o czym mówi, a przede wszystkim który mówi o wartościach, nawykach którymi staram się od lat kierować w moim życiu i prywatnym i zawodowym. Metafora podświadomości, jako naszej nawigacji do której musimy wgrać właściwe programy oraz określić cel, aby było wiadomo dokąd ma nas prowadzić, wydał mi się przekonujący. Zainteresowałam się sprawą na tyle, że postanowiłam poznać Fryderyka osobiście.

Nikt nie jest bardziej niebezpieczny niż człowiek, który wierzy we własne bzdury.

Przeczytałam na warsztatach szkoleniowych w Białym Domu. Było magicznie, poruszająco, w bardzo domowej atmosferze, czyli tak jak lubię. Poznałam mnóstwo inspirujących postaci z różnych obszarów, których łączy jedno – chęć zrobienia ze swojego życia Arcydzieła. Ktoś Ci powiedział, że się nie da? Bzdura. Przestań się nad sobą użalać i do roboty😊✨

Zdobytą wiedzę przeniosłam na obszar wokalny i zebrałam stworzone na przestrzeni ostatnich lat narzędzia, które mają pomóc wokalistom, osobom zawodowo posługującym się głosem, w lepszym wyrażaniu siebie poprzez śpiew i mowę. Narzędzia, które pozwalają uwolnić Twoją pasję. Narzędzia, które wspierają Cię w spełnianiu Twoich artystycznych marzeń. Jestem po to, abyś uwierzył, że możesz, abyś wiedziała, że dasz radę.

Na moich zajęciach:

Jest pięknie☀️
JOANNA

Newsletter

Zapisz się i bądź na bieżąco