Zadzwoń do nas

JNR ROBINSON

Wokalista, trener wokalny, dyrygent

JNR rozwijał swoją tradycję wokalną od czwartego roku życia. Zaczynał jako młody protegowany, ponieważ jego bracia śpiewali w lokalnych kościołach. Szybko przykuł uwagę wielu wymagających słuchaczy. Od tego czasu stał się jednym z najbardziej popularnych i szanowanych wokalistów gospel w Wielkiej Brytanii. Koncertował w całym kraju występując w wielu prestiżowych miejscach. Wystąpił w licznych programach telewizyjnych, a także musicalach „West End”, „ Mama I Want To Sing” (1995), w tym także w „The A-List” z takimi divami jak: Chaką Khan, Deniece Williams i Mica Paris. Laureat upragnionej nagrody gospel dla „Najlepszego męskiego wokalisty roku” 94/95.

Podróżował do wielu krajów na całym świecie takich jak Ameryką Północna, Brazylia, Kolumbia, Ekwador i Meksyk.

Obecnie koncentruje się na Europie, gdzie regularnie występuje w Danii, Niemczech, Włoszech, Polsce i Szwajcarii. Jest gościnnym solistą wielu chórów, a także wykłada i prowadzi wiele rożnych festiwali, warsztaty chóralne. Dwukrotnie wystąpił w Watykanie. W 1996 roku z żeńską grupą Eternal dla papieża Jana Pawła II, potem w 2013 roku dla papieża Franciszka śpiewając utwór Boba Dylana „Blowing in the wind”.

Występuje na scenie chrześcijańskiej i popowej. Pojawił się na wielu albumach jako wokalista wspierający.
Jego głównym celem bez względu na projekt jest dostarczenie publiczności tego po co przyszli, a dla niego to coś to od lat niezmiennie : „J.A.K.O.Ś.Ć.”

Kontakt

Kontakt

Lub skontaktuj się telefonicznie.

+48 602 583 018