Zadzwoń do nas

JOANNA PAWLIK

Wokalistka, muzyk, kompozytorka, a także polonistka, autorka tekstów, krytyk medialny.
Z wielką pasją oddaje się jednocześnie fotografowaniu, podróżom oraz aktorstwu.

Urodziła się w Łowiczu, a lata dzieciństwa spędziła na łowickiej wsi – Kocierzew – otoczona muzyką i sztuką ludową. To tutaj z babcią chodziła na próby kościelnego chóru, a następnie zaczęła śpiewać w przedszkolnym zespole „Kociaki”. Na scenie zadebiutowała jako 6 latek na Festiwalu Piosenki Angielskiej, gdzie została wyróżniona. Edukację muzyczną rozpoczęła w 1996r. w Państwowej Szkole Muzycznej I i II st. im. F. Chopina w Sochaczewie w klasie fletu i saksofonu, potem na zajęciach z piosenki klasycznej. W 2009 r. ukończyła wydział polonistyki Uniwersytetu Warszawskiego, broniąc prace naukowe w Instytucie Kultury Polskiej. W 2014r. została absolwentką wydziału wokalnego Autorskiej Szkoły Muzyki Rozrywkowej i Jazzu im. K. Komedy w Warszawie. Przez wszystkie lata szkół rozwijała również warsztat pianistyczny. Laureatka Nagród na Ogólnopolskich Festiwalach Piosenki Kabaretowej, m. in. I Nagrody na „Konkursie Piosenki Kabaretowej im. Jeremiego Przybory” SDK 2012r., Nagrody Specjalnej od rodziny Jeremiego Przybory na XI „Stacji Kutno” w 2013r., I Nagrody w Konkursie „Piosenka jest dobra na wszystko” OKO 2014r.

Rozwijając swój warsztat wokalny pracowała przy wielu projektach, śpiewała w różnych składach muzycznych zarówno jako solistka, jak i chórzystka. Współpracowała z Teatrem Polskiego Radia. Wyreżyserowała i wystąpiła w spektaklu muzycznym z piosenkami francuskimi „ Opowieści Paryskie”. Wiedzę i inspiracje czerpie bezpośrednio od Mistrzów, jak również poprzez podróże i obserwację świata.

Na bazie zdobytej wiedzy i doświadczeń w 2012r. stworzyła własne WokArt Studio, a w nim wiele projektów muzycznych. W 2015r. prowadząc warsztaty wokalne dla dzieci i młodzieży z Gruzji, Armenii i Azerbejdżanu na Kaukazie rozpoczęła międzynarodową działalność edukacyjną w zakresie sztuki wokalnej. Obecnie tworzy i rozwija projekty WokArt Studio, prowadzi zajęcia z emisji głosu i kształcenia słuchu oraz zasad muzyki w ASMRiJ w Warszawie oraz pracuje nad autorskim materiałem muzycznym.

„Móc codziennie spełniać swoje marzenia to najpiękniejsze co może się w życiu przytrafić… życie to odkrywanie tego, co kryje moja dusza.”

Kontakt

Kontakt

Lub skontaktuj się telefonicznie.

+48 602 583 018