Zadzwoń do nas

Poznaj moją filozofię

Poznaj moją filozofię

🎤 Wokalistka

🦋 Trenerka wokalno-mentoringowa

✍🏻 Autorka przekazów medialnych
Śpiew to nie tylko struny głosowe i aparat mowy. Śpiew to oddech, to nasze ciało i umysł. Śpiew to nasze serce i emocje. Śpiew to nasza dusza, która pomaga nam wyrażać siebie. Dlatego tak ważna jest integracja i zrozumienie wszystkiego, aby budować wokalne „ja”.

Początki

Zaczęło się od tego, że w 2012 roku zaczęłam prowadzić zajęcia z nauki gry na pianinie w warszawskich przedszkolach. Jednak jako wokalistka i polonistka najbardziej interesowałam się ludzkim głosem i słowem, dlatego stworzyłam program nauczania śpiewu dla najmłodszych i na dobre zajęłam się edukacją wokalną dzieci i młodzieży. Mogłam poznać działanie aparatu głosowego oraz zaobserwować jak zdolni i otwarci jesteśmy na głoszenie swojej prawdy jako dzieci i jak bardzo różne systemy potrafią pozamykać nas, nasze pasje i wyobraźnię twórczą.

Na bazie zdobytego wykształcenia oraz wiedzy i doświadczeń, podróżując lokalnie i globalnie, poprzez obserwację i słuchanie świata, studiując książki oraz czerpiąc wiedzę bezpośrednio od Mistrzów zapragnęłam stworzyć przestrzeń w której będę dzielić się moją pasją i wiedzą oraz inspirować do twórczego działania. A moje podejście będzie holistyczne.

 

BIO
Urodziłam się w Łowiczu, a lata dzieciństwa spędziłam w miejscowości – Kocierzew – otoczona muzyką i sztuką ludową. To tutaj z babcią chodziłam na próby i koncerty kościelnego chóru, a
następnie zaczęłam śpiewać w przedszkolnym zespole „Kociaki”. Na scenie
zadebiutowałam jako 6 latka na Festiwalu Piosenki Angielskiej, gdzie zostałam wyróżniona.
Edukację muzyczną rozpoczęłam w 1996r. w Państwowej Szkole Muzycznej I i II st. im. F. Chopina w Sochaczewie w klasie fletu i saksofonu, potem na zajęciach z piosenki klasycznej. W 2009 r. ukończyłam specjalizację medialną na wydziale polonistyki Uniwersytetu Warszawskiego, broniąc prace naukowe w Instytucie Kultury Polskiej. W 2014r. zostałam absolwentką wydziału wokalnego Autorskiej Szkoły Muzyki Rozrywkowej i Jazzu im. K. Komedy w Warszawie. Jestem Laureatką Nagród na Ogólnopolskich Festiwalach Piosenki Kabaretowej, m. in. I Nagrody na „Konkursie Piosenki Kabaretowej im. Jeremiego Przybory” SDK 2012r., Nagrody Specjalnej od rodziny Jeremiego Przybory na XI „Stacji Kutno” w 2013r., I Nagrody w Konkursie „Piosenka jest dobra na wszystko” OKO 2014r.
Cały czas rozwijam swój warsztat wokalny i trenerski, mam za sobą wiele szkoleń, warsztatów z
zakresu sztuki wokalnej m. in. u Elżbiety Mierzeckiej, Magdaleny Ptaszyńskiej, Bartka
Cabonia, Jnr Robinsona, Briana Fentressa, w tym warsztaty z piosenki aktorskiej z
Barbarą Dziekan, Magdaleną Smalarą, warsztaty śpiewu gardłowego i alikwotowego z
E-Shu, warsztaty oddechowe uwalniające gardło z Sylwią Miszczuk z Bali. Szkolenia z rozwoju osobistego w Heksagon Group z Fryderykiem Karzełkiem i Anną Oszajcą. Pracowałam
przy wielu projektach m. in. : „Taniec wampirów” z Teatrem Roma, „Happy” z Jnr
Robinsonem, „Przeboje musicalowe”, „Do grającej szafy grosik wrzuć”, „Kabaret
Starszych Panów”, „Gospel”, „Lata 20., lata 30.” z Magdaleną Ptaszyńską. Śpiewałam w
różnych składach muzycznych zarówno jako solistka, jak i chórzystka. Współpracowałam z Teatrem Polskiego Radia i Krzysztofem Ścierańskim. Wyreżyserowałam i wystąpiłam w spektaklu muzycznym z piosenkami francuskimi „Opowieści Paryskie” z Eric Folly. Wiedzę i inspiracje czerpię bezpośrednio od Mistrzów, jak również poprzez podróże i obserwację świata.
Na bazie zdobytej wiedzy i doświadczeń w 2012r. stworzyłam własną przestrzeń artystyczną – WokArt Studio, a w nim wiele projektów muzycznych dla dzieci i młodzieży. W 2015r. prowadząc warsztaty wokalne dla mieszkańców Gruzji, Armenii i Azerbejdżanu na Kaukazie rozpoczęłam międzynarodową działalność edukacyjną. Z warsztatami wokalnymi odwiedziłam także Meksyk, Martynikę oraz Tunezję. Obecnie tworzę i rozwijam projekty: innowacyjne i premierowe na rynku polskim szkolenie mentoringowe „POznaj siebie i pokochaj SWÓJ GŁOS”. Jestem wykładowcą emisji głosu i kształcenia słuchu oraz zasad muzyki w Autorskiej Szkole Muzyki Rozrywkowej i Jazzu w Warszawie, śpiewam jako chórzystka w zespole NoVela oraz pracuje nad autorskim albumem muzycznym.

Kontakt

Kontakt

Lub skontaktuj się telefonicznie.

+48 602 583 018