Zadzwoń do nas

MUZYKA

MUZYKA

Nadchodzący pierwszy album studyjny „Awakened” składa się z dwunastu utworów w języku polskim i angielskim, a jego zapowiedzią jest pierwszy singiel “I wanna love forever”, który ukaże się już we wrześniu. Materiał powstał w 2019 roku, kiedy to trzeci rok walczyłam z bólem kręgosłupa i aby siedzieć przy pianinie i komponować brałam podwójne dawki leków przeciwbólowych. Ból pod postacią fizyczną, psychiczną, duchową czy emocjonalną może być jednocześnie piękną drogą do przebudzenia, radości i wdzięczności i o tym jest moja muzyka. Aranżacje muzyczne stworzył Grzegorz Duszak, który jest również współautorem muzyki, a następnie w 2021 roku rozpoczęłam współpracę z Roy’em Hamiltonem III.  Partie instrumentalne zostały nagrane w lutym 2022 roku, a partie wokalne czerwiec-sierpień 2023.


Joanna Chaba – teksty, muzyka
Wokalistka i songwriterka. Twórczyni oraz właścicielka WokArt Studio. Absolwentka Autorskiej Szkoły Muzyki Rozrywkowej i Jazzu II st. im. Krzysztofa Komedy na wydziale piosenki estradowej, Państwowej Szkoły Muzycznej I st. im. Fryderyka Chopina w Sochaczewie oraz Uniwersytetu Warszawskiego w Instytucie Kultury Polskiej. Laureatka Nagrody Specjalnej na Ogólnopolskim Konkursie Piosenki Jeremiego Przybory „Stacja Kutno” od rodziny Jeremiego Przybory, I Nagrody na Ogólnopolskim Konkursie Wokalnym „Piosenka jest dobra na wszystko” , a także I Nagrody na Mazowieckim Konkursie Kabaretowym SDK w Warszawie. W sercu gra mi soul, gospel, R&B, a moje wielkie inspiracje to Aretha Franklin, Whitney Houston, Queen oraz Michael Jackson.

Grzegorz Duszak – muzyka, aranżacje
Z wykształcenia wokalista jazzowy i rozrywkowy. Songwriter, aranżer, producent, gitarzysta. Twórca i współtwórca takich projektów jak: GCh+, Spektakl Leśmian, Greg Strangler, Grześ Wyżykowski i Undecymet. Laureat festiwali: Niemen Non Stop, Okularnicy, FAMA, Festiwal Piosenki i Ballady Filmowej w Toruniu.

Roy Hamilton III  –  producent muzyczny

Roy to wielokrotnie nominowany do nagrody Grammy producentem muzyki pop/R&B, autor tekstów i dyrektor wykonawczy A&R, a także wnuk legendarnego piosenkarza Roya Hamiltona. Łącznie te umiejętności i zdolności pomogły sprzedać ponad 70 milionów albumów na całym świecie wytwórniom płytowym i artystom takim jak: Michale Jackson, Britney Spears, Justin Bieber, Nsync, Backstreet Borys, Austin French, Justin Timberlake, Ariana Grande, Capitol Records, RCA Records , Grupa Muzyczna UNIVERSAL i wiele innych. Piosenka roku BMI, 2001, Piosenka roku na liście Billboard, 2010, Biznes muzyczny w Berklee College of Music, 2012, Gospel Music Award Piosenka roku, 2018, Nagroda dla autora tekstów SOCAN, 2018 

Pierwszy singiel to „I wanna love forever” 
Nagrania instrumentalne: Sound and Wave Studio
Montaż i nagrania wokalne: Redyeti Studio
Muzycy:

Grzegorz Duszak – gitara prowadząca, mandolina
Ernest Strachota – gitara
Rafał Łępa – piano
Jakub Dykiert – gitara basowa
Marcin Ścierański – perkusja
chórki: Brian Fentress i TFE Singers, Joanna Chaba, Grzegorz Duszak

Podziękowania za wsparcie dla:

  • STOART
  • Autorskiej Szkoły Muzyki Rozrywkowej i Jazzu im. Krzysztofa Komedy w Warszawie
  • Sylwii Miszczuk

Nasza muzyka już od września będzie dostępna na platformach muzycznych.

Kontakt

Kontakt

Lub skontaktuj się telefonicznie.

+48 602 583 018